BISON POWER PISTOL - vytlačovací pistole

Vytlačovací pistole na všechny druhy kartuší

BISON POWER PISTOL - vytlačovací pistole

Katalogové číslo: 22578

EAN: 8710439200682

Výrobce: Bison

Tisk katalogového listu

Cena: 321 Kč *1

Původně: 631,62 Kč *1 *2

*1 včetně DPH 21 %
*2 orientační maloobchodní cena

Doprava nad 600 Kč ZDARMA

Univerzální pistole na kartuše. Lehká a velmi pevná konstrukce. Kartuše velmi dobře drží v pistoli. Díky pevnému a lehkému tělu je práce s touto pistolí velmi jednoduchá a snadné.

ROZSAH POUŽITÍ:

Všechny druhy kartuší. Vždy po ruce.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Sestavenou kartuši (s nasazenou dávkovací špičkou) vložte špičkou napřed do těla vytlačovací pistole. Zasuňte píst do kartuše a hotovo. Práce může začít. Píst tlačí na kartuši pouze pokud je v tlaku. Jakmile tlak uvolníte, přestane i píst vytlačovat materiál z kartuše.

Související články

Lepidla.cz

Jak na opravy makrolonových střech pergol

Jak na opravy makrolonových střech pergol

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

UHU

www.uhu.cz

Lepidla UHU se na českém trhu zaměřují na oblast lepení v kanceláři, ve škole a v domácnosti. Dále UHU nabízí specializovaná lepidla pro profesionální použití. Značka UHU je po více jak 70 let leaderem na evropském trhu, v Německu se stala synonymem pro lepidlo.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.