Akce BISON SPRAY SILICONE 400 ml

Univerzální, prachu a vlhkosti odolný, nepřilnavý mazací prostředek na bázi silikonového oleje

Akce BISON SPRAY SILICONE 400 ml

Katalogové číslo: 30459

EAN: 8592001304598

Výrobce: Bison

Tisk katalogového listu

Cena: 186 Kč

* orientační maloobchodní cena
* včetně DPH 21 %

Doprava nad 600 Kč ZDARMA

Pro použití ve Vaší práci, domácnosti i garáži.– Chrání před vlhkostí a odpuzuje prach: ventilátory, trouby, řetězy, ozubená kola, elektronika kůže, textil– Mazání: kolejnice, okna, zásuvky, posuvné dveře, žaluzie, kuličková ložiska– Chrání gumové těsnění u dveří automobiů před zamrznutím– Nepřilnavý: hlína a bláto nepřilne na předměty

VÝHODY:

• Vodě a prachu odpudivý • Vytěsňuje vlhkost• Elektricky izolační • Transparentní • Není vhodný na dřevo, sklo a kámen• 360° použití - může být použit ve všech pozicích

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

UHU

www.uhu.cz

Lepidla UHU se na českém trhu zaměřují na oblast lepení v kanceláři, ve škole a v domácnosti. Dále UHU nabízí specializovaná lepidla pro profesionální použití. Značka UHU je po více jak 70 let leaderem na evropském trhu, v Německu se stala synonymem pro lepidlo.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.