Akce BISON SPRAY MULTI AEROSOL 400 ml

Výrobek pro víceúčelové mazání, údržbu, čištění a uvolňování

Akce BISON SPRAY MULTI AEROSOL 400 ml

Katalogové číslo: 30456

EAN: 8592001304567

Výrobce: Bison

Tisk katalogového listu

Cena: 186 Kč

* orientační maloobchodní cena
* včetně DPH 21 %

Doprava nad 600 Kč ZDARMA

1001 využití ve Vaší práci, domácnosti i garáži.– Odstraňuje prach a mastnotu (řetězy, ozubená kola, ložiska)– Zabraňuje pískání a vrzání (zámky, závěsy, kola) – Uvolňuje zarezlá spojení (šrouby, matky)– Uvolňuje mechanismy (kabely, zámky, kolejnice) – Chrání před vlhkostí

VÝHODY:

• Univerzální • Neobsahuje silikon • Transparentní• Rovnoměrný nástřik• Široké rozpětí tepelné odolnosti -50 °C až +200 °C• 360° použití - může být použit ve všech pozicích

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

UHU

www.uhu.cz

Lepidla UHU se na českém trhu zaměřují na oblast lepení v kanceláři, ve škole a v domácnosti. Dále UHU nabízí specializovaná lepidla pro profesionální použití. Značka UHU je po více jak 70 let leaderem na evropském trhu, v Německu se stala synonymem pro lepidlo.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.